حریم خصوصی

عضو شوید

جهت اطلاعات از آخرین اخبار و تخفیفات ایمیل خود را وارد نمایید.
حریم خصوصی
ولدا ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای استفاده از برخی امکانات وب‌سایت، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به ایشان ارائه دهد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آنها می‌توان کاربران ولدا را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود.
  • حفظ و نگهداری رمز ورود برعهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سو استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.
  • تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این مجموعه یعنی https://volda.ir/ است. ما بجز از طریق روش‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نخواهیم گرفت.
  • ولدا هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از https://volda.ir/ و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ‌گاه با این روش‏‌ها با شما تماس حاصل نمی‌کند. هم‌چنین کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده نمایند.
  • ولدا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد این اطلاعات را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
  • پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی این سامانه و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت کرده و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
  • همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ولدا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون‌ها، کلیدها، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تیم ولدا جزئی از اموال این مجموعه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار این سایت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مشاوران حقوقی این مجموعه محفوظ می‏‌دارد.
  • علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه توسط ولدا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار این مجموعه است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی خواهد داشت.
  • بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه مشتقات وب‏‌سایت ولدا، یا هر یک از خدمات و مطالب آن، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده‌کاوی، ربات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج مجاز نبوده و کلیه این حقوق به صراحت برای وبسایت و تیم ولدا محفوظ است.